krzyż prawy krzyż lewy

Grzechy znaków zodiaku

Przez - 01 września 2019
1698
Grzechy znaków zodiaku

Każdy znak zodiaku posiada swoje słabości. Większość z tych wad jest drobna i mało dokuczliwa, ale niektóre z nich to prawdziwe grzechy! Sprawdź jakie są twoje.

Wodnik

Wodniki żyją w przekonaniu, że są ludźmi wyjątkowymi oraz że ich wiedza jest większa niż innych, a pomysły lepsze. Zdarza się, że traktują osoby ze swojego otoczenia z góry i dają im to odczuć.

Ryby

Największym grzechem Ryb jest lenistwo. Potrafią one leżeć całymi dniami lub spać. Wiecznie uważają, że są zmęczone pracą, obowiązkami lub życiem. Tak naprawdę jednak myślą o niebieskich migdałach i wspominają zdarzenia z przeszłości. Mają problem ze zmobilizowaniem się do wykonania codziennych obowiązków.

Baran

Barany są bardzo impulsywne i wybuchowe. Kiedy coś wyprowadzi je z równowagi to działają bez opamiętania nie zważając na konsekwencje. Przez to osobom z pod znaku Barana najczęściej zdarza się popełniać takie przestępstwa jak np. pobicia.

Byk

Osoby z pod znaku Byka są łakome. Uwielbiają one dogadzać sobie pod każdym względem i bywają aroganckie. Nie zwracają uwagi na innych ludzi, jeżeli dążą do czegoś co da im satysfakcje.

Bliźnięta

Ich największym grzechem jest nieszczerość. Bliźnięta potrafią okłamać w żywe oczy nawet najbliższe osoby. Jeżeli nie przepadają za kimś to bez skrupułów mogą go oczernić, obgadać i rozsiać krzywdzące plotki. Nie potrafią dochować powierzonej im tajemnicy.

Rak

Często zdarza się, że Raki oddają cześć bożkom, a dokładnie jednemu – partnerowi. Zakochana osoba z pod znaku Raka w 100% poświęca się partnerowi przy tym niestety kompletnie zapomina o sobie. Jest ona w stanie skoczyć w ogień dla swojej drugiej połówki.

Lew

Lwy są zbyt pewne siebie. Uważają się za wyjątkowych ludzi, a od innych wymagają by ci zawsze aprobowali ich pomysły. Przeważnie są też narcystyczne i aroganckie.

Panna

Grzechem Panny jest zazdrość. Nie potrafią one pogodzić się z tym, że ktoś inny ma coś, czego one pragną. Panna może się mścić i źle życzyć osobom, którym zazdrości.

Waga

Wagi idąc po ulicy przeglądają się w szybach, lusterkach samochodów i kałużach. Uwielbiają dobrze wyglądać i kupować ekskluzywne rzeczy. Krótko mówiąc są po prostu próżne. Dodatkowo nie potrafią one tolerować osób, które są zbyt atrakcyjne.

Skorpion

Skorpiony mają ogromne potrzeby cielesne i kochają je zaspakajać. Z tego właśnie powodu non stop uwodzą i flirtują. Niechętnie wchodzą w związki, ponieważ monogamia nie jest dla nich.

Strzelec

Największym grzechem Strzelców jest cudzołóstwo. Każda nowa osoba jest dla nich intrygująca i pociągająca. Wiążą się z kimś, lecz po chwili dochodzą do wniosku, że ta jedna osoba im nie wystarcza. Pomimo to nie chcą rezygnować ze związku i bezpiecznej przestrzeni.

Koziorożec

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca są chciwe. Cieszy je sam fakt, że potrafią zarobić więcej pieniędzy niż inni ludzie z ich otoczenia.  

maciej
Wróżbita Maciej 24 posty
<p style="text-align:justify"><span style="color:#8e44ad"><strong>Wróżbita Maciej</strong></span> skupia się w swojej pracy na tym, co pisane jest nam w gwiazdach i numerologii. Doskonale potrafi ocenić, w jakim momencie życia znajduje się osoba urodzona konkretnego dnia i przepowiedzieć jej przyszłość. <span style="color:#8e44ad"><strong>Na podstawie układu ciał niebieskich</strong></span> w danym czasie jest on w stanie wskazać, czy kroki podjęte przez daną osobę w konkretnym kierunku, zaprowadzą ją do upragnionego celu. <span style="color:#8e44ad"><strong>Jest on specjalistą</strong></span> w odczytywaniu i przedstawianiu tego, co los zapisał dla każdego z nas w czasie i miejscu urodzenia.</p>