krzyż prawy krzyż lewy
ikona karty

Karta tarota - Słońce

Słońce

Karta świadczy o tym, że nastał najlepszy czas na to, aby się realizować i dążyć do wyznaczonych celów. Oznacza również wygraną, powodzenie oraz spełnienie najskrytszych marzeń.

Słońce przedstawia osobę atrakcyjną, która jest dobrym przywódcą, autorytetem i dobrym wzorem do naśladowania dla wielu osób. Karta oznacza również szczęśliwą relację, stabilny związek, witalność, zdrowie oraz rozwój kariery i sukces zawodowy.

Symbol ten, tak jak słońce przynosi życie, światło, ciepło i energię, przyniesie nam również wiele dobrego. Oznacza to, że wszystko, czego do tej pory się obawialiśmy było bezpodstawne. Podjęte przez nas decyzje i rozpoczęte przedsięwzięcia przyniosą sukces i zadowolenie. Nie należy martwić się na zapas, ponieważ mamy pokłady energii, które pozwolą nam zabłysnąć wśród innych. Prawdopodobnie podniesimy swój status, gdyż szczęście będzie nam sprzyjało w każdej dziedzinie życia. 

Być może doznamy pewnego rodzaju oświecenia i wreszcie rozwiążemy jakiś własny mentalny konflikt, który od pewnego czasu spędzał nam sen z powiek. 

Zaznamy w najbliższym czasie mnóstwo miłości i wsparcia od najbliższych, którzy będą motywowali nas do dalszego podążania za marzeniami. Jeżeli do tej dobrej passy dołożymy odrobinę wysiłku, możemy spodziewać się naprawdę zaskakujacych rezultatów, które onieśmielą nasze początkowe oczekiwania. 

Jeżeli znajdujemy się w samym środku życiowego kryzysu lub czujemy, że spotkało nas duże nieszczęście, z którego nie ma właściwie drogi ucieczki, po tej wróżbie ujrzymy wreszcie promyk nadziei. Może będzie to jakaś osoba, która wyciągnie do nas pomocną dłoń lub po prostu wskazówka, jak uporać się z problemem. Nasze troski odejdą na dalszy plan i znowu zaczniemy dostrzegać barwy życia. 

Jeżeli pytamy o najbliższą lub dalszą przyszłość, słońce przyniesie życie w dostatku i realizację najbardziej nieprawdopodobnych planów. Być może ziści się nasze marzenie, którym żyjemy od wielu lat. Do momentu, kiedy zaczniemy dostrzegać pierwsze tego sygnały może jednak minąć jeszcze trochę czasu, dlatego powinniśmy uzbroić się w cierpliwość.