Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Wodnik partnerski

(Styczen 20 - Luty 18)
piątek, grudzień 14, 2018

Wodnik – Wodnik

Czasami partnerzy spod takiego samego znaku są strzałem w dziesiątkę. To właśnie związek dwóch Wodników jest tego najlepszym przykładem. Oboje czują się świetnie w swoim towarzystwie, rozumieją się nawzajem i w mig odgadują potrzeby. Idealna harmonia, bez nudy czy stagnacji. Tak jak w partnerstwie, tak i w łóżku potrafią sprostać nawzajem swoim nawet najbardziej wybujałym potrzebom.

Wodnik – Ryby

Początkowo znajomość Wodnika i Ryb, może się dla otoczenia, jak i ich samych wydawać wstępem do pięknej miłości. Niestety tak nie jest. Wystarczy trochę czasu, aby powstała między nimi niezdrowa rywalizacja i sprawdzenia kto kogo kocha bardziej i dlaczego. Dobry materiał na parę, którą łączy seks, a nie szczególnie wybujałe plany na wspólną przyszłość.

Wodnik – Baran

Te znaki połączą ze sobą erotyczne fantazje, które pójdą o krok dalej i staną się nawet podstawą solidnego związku. Okaże się, że nie tylko pasują do siebie w sypialni, ale i na innych płaszczyznach życia. Mają ze sobą o wiele więcej wspólnego, niż mogłoby się zarówno im, jak i światu wydawać.

Wodnik – Byk

Zarówno Wodnik, jak i Byk to istoty, które nie lubią narzucania im czyjegoś punktu widzenia. Z tego powodu dosyć często w relacjach między nimi pojawiają się konflikty, a nawet toksyczne zależności. W małżeńskiej alkowie także nie do końca tak jak być powinno. Nieco roztrzepany Byk, będzie po prostu irytował Wodnika.

Wodnik – Bliźnięta

Dobry materiał na związek. Co prawda Bliźnięta będą musiały wykazywać ciągłe zainteresowanie tym, co robi ich partner, ale jest to cecha, którą posiadają i bez problemu dadzą Wodnikowi poczucie, że ktoś nad nim czuwa. Bardzo przyjemny krótki związek, jak i wręcz magiczne małżeństwo.

Wodnik – Rak

Znaki, które nie powinny spotkać się na swojej drodze podczas planowania stałego związku czy zakładania rodziny. Wodnik pomimo tego, że seks jest dla niego częścią miłości, będzie się denerwował na Raka, który opiera go wyłącznie na uczuciach. Nie dogadają się także na innych płaszczyznach, co nie wróży im udanej relacji.

Wodnik – Lew

Ten związek to prawdziwy wulkan energii, ognia, dymu i fajerwerków. Niesamowicie działające na siebie cieleśnie znaki, które wprowadzą do sypialni totalny rozgardiasz i chaos, dający im poczucie największej satysfakcji. Na początku Wodnik i Lew będą się też całkiem nieźle dogadywać. Niestety po pewnym czasie, narastający bałagan, jak i zmęczenie obojga totalnym chaosem w uczuciach, przyczyni się do rozstania.

Wodnik – Panna

Związek, w którym rzadko kiedy seks ma znaczenie. Oba znaki odnajdą się na płaszczyźnie intelektualnej, wspólnych celów i pasji, a sprawy w sypialni nie będą główną rzeczą zawracającą im głowę. Niestety ten brak namiętności może się po pewnym momencie odbić na trwałości związku. Ale nie wszystko jest stracone, czasami taki związek odpowiada obydwojgu.

Wodnik – Waga

Dobre dopasowanie. Związek, w którym będzie czuć w powietrzu cały czas nutkę erotyzmu w połączeniu z niezwykle silnym przyciąganiem. Waga będzie fascynować Wodnika swoją eteryczną osobą. Na tej podstawie też uda im się przenieść wzajemny szacunek i pociąg na inne płaszczyzny, tworzą długi i udany związek.

Wodnik – Skorpion

Wodnik nie celebruje seksu tak, jak robi to Skorpion, przez co może nie tylko zabić w nim czułość i namiętność, ale sprawić też, że Skorpion zacznie czerpać przyjemność z agresji wobec partnera. Wodnik znów lubi jednak trochę oddechu, co uniemożliwi mu zaborczy skorpion. Dlatego też nie jest to w żadnym razie ani recepta na związek.

Wodnik – Strzelec

Partnerstwo, miłość i pożądanie. To na pewno cechy, które rozkwitną w relacjach Wodnika ze strzelcem. Ale to nie wszystko. Obydwoje też cenią sobie posiadanie swoich własnych, prywatnych spraw i nie interesują je one także u partnera. Dopóki całość będzie oparta na obopólnej lojalności, jest to jeden z tych związków idealnych.

Wodnik - Koziorożec 

Jeżeli uda się im zbudować związek, będzie on raczej dziwny zarówno dla otoczenia, jak i dla nich samych. Pełno sprzeczności i w życiowych celach i w sypialni. Zdecydowanie osoby, którym ciężko zbudować zdrowe relacje.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Wodnik


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00