Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Waga partnerski

(Wrzesien 23 - Pazdziernik 22)
piątek, grudzień 14, 2018

Waga – Wodnik

Dobrze dopasowani partnerzy, którzy swoją miłość będą sobie okazywać głównie w sypialni. To nie znaczy, że jednak, że w codziennym życiu nie będą tworzyć udanych relacji. Magia iskrząca pomiędzy nimi sprawi, że także odnajdą się w partnerstwie, pamiętając o tym, że seks jest częścią większej całości. Możliwy zarówno jako krótki związek, jak i małżeństwo.

Waga – Ryby

Recepta na skomplikowany związek. Z jednej strony miłość, z drugiej różne oczekiwania względem siebie. Patrzące w jednym kierunku ryby bedą zdenerwowane szerokimi zainteresowaniami Wagi i bynajmniej nie będą ich wspierać. Waga zacznie wtedy szukać problemów, nawet tam, gdzie ich nie ma, żeby tylko poczuć się zrozumianą.

Waga – Baran

Relacja nastawiona na rywalizację, napięcie i tworzenie konfliktów. Jedynym pozytywnym aspektem życia w tym związku, będzie spełnienie obojga w sypialni. Jednak tylko na tej podstawie nie warto budować ani krótkotrwałej relacji, ani tym bardziej małżeństwa.

Waga – Byk

Dobre dopasowanie w sypialni, gdzie obydwoje nadają na tych samych falach. W życiu przyziemnym już jednak nie tak różowo. Byka denerwuje charakter i zainteresowania Wagi, które często ulegają zmianom. I na tym stopniu często będzie dochodzić u nich do konfliktów.

Waga – Bliźnięta

Związek mający duże szanse na cieple i szczęśliwe małżeństwo do końca swoich dni. Obydwoje rozumieją się, jakby znali się od zawsze. Ten sam poziom namiętności, podobne podejście do zaufania. Jeden z lepiej dopasowanych romansów, kończących się często bajkową frazą - „i żyli długo i szczęśliwie”.

Waga -Rak

Na pewno będą obydwoje tolerować swoje inności, ale czy to recepta na szczęście? Niekoniecznie. Oszczędny i analityczny Rak nie zrozumie rozrzutnej i emocjonalnej Wagi i odwrotnie. Może nie jest to relacja, której należy unikać, ale nie wróży ona także szczęśliwej, poważnej a przede wszystkim opartej na partnerstwie przyszłości.

Waga – Lew

Dobry, udany związek. Obydwoje myślą podobnie, jednak w niektórych aspektach są dla siebie idealnym uzupełnieniem. To ich recepta na szczęście. Partnerstwo jest dla obojga ważne, żadne nie próbuje rządzić. W sypialni jeszcze lepiej. Bez problemu identyfikują swoje pragnienia i skupiają się na tym, aby obydwojgu było jak najlepiej.

Waga – Panna

Duże różnice w podejściu do świata jako całości. I to raczej takie nie do pogodzenia. Panna żyje w świecie swoich wyobrażeń, do których stanowcza Waga się raczej nie dostosuje. Ciężko nawet tu będzie o przelotny romans, gdyż seksualność dla tych znaków to zupełnie inne definicje.

Waga – Waga

Pomimo tego, ze dwie wagi mogłoby się dogadać, mając te same cele, podejście do świata, oczekiwania względem partnera oraz fantazje seksualne, jedna rzecz stoi im na przeszkodzie. Jeżeli zdecydują się na prawdziwy, dojrzały związek, zabraknie w nim, właśnie tej dorosłości. Infantylność Wag może dawać im wspólne szczęście i poczucie beztroski, ale nie zawsze o to chodzi w życiu.

Waga – Skorpion

Skorpion zawsze czuje potrzebę dominacji, co niezależnej wadze, może trochę przeszkadzać. Z drugiej strony Waga nie przejmuje się tym, co inni o niej myślą, lubi i czuć się wolną, stąd zaborczy Skorpion będzie miał problemy z wybuchami zazdrości. Nie jest to związek z góry skazany na porażkę, ale może być ciężko i burzliwie.

Waga – Strzelec

W łóżku para, której inni powinni zazdrościć. Mają takie same cele, pragnienia, fantazje, a przy okazji dodają do nich wiele ciepła i czułości. Gorzej w życiu codziennym. Strzelec lubi samotność, spokój i brak potrzeby rozwiązywania czyichś problemów. Waga natomiast ceni partnerstwo, zaangażowanie we wzajemne sprawy i spędzanie wspólnie czasu. Jednak nie przekreśla to ich szansy na dobre małżeństwo.

Waga – Koziorożec

Jedyne co może połączyć ze sobą te znaki, to sposób, w jaki fizyczność Wagi działa na Koziorożca. Jego pragnienie jej zdobycia może sprawić, że Waga ugnie się pod jego namową i spędzą ze sobą kilka upojnych nocy. Ale to wszytko. Różnice między ich charakterami są nie do pogodzenia.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Waga


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00