Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Panna partnerski

(Sierpien 24 - Wrzesien 22)
piątek, grudzień 14, 2018

Panna – Wodnik

Obydwa znaki podchodzą dosyć specyficznie do wszelakich romansów. Tworzą je raczej ze względu na ciekawość niż szczególnie mocne pożądanie i pragnienie związku. Ponadto w sypialni, Panna lubi stałość, a Wodnik chętnie skacze z kwiatka na kwiatek. Szansa na zawiązek jest, ale z czasem będzie on wygasał, a nie się rozwijał.

Panna – Ryby

Panna lubi trwały, solidny związek, pełen lojalności i stałości. Ryby traktują miłość w kategoriach przygody i chętnie rzucają się w wir przychodzących impulsów. Kompletnie niedopasowani w dążeniu do celów, nie są materiałem na wspólny szczęśliwy związek, nawet krótki.

Panna – Baran

O ile na wstępie samo przyciągnie do siebie Panny i Barana, będzie wyjątkowo silne, o tyle z czasem na wierzch wyjdą odmienne cele w życiu i podejście do kwestii związku. Panna nie wytrzyma traktowania związku przez Barana w kategoriach przygody i będzie wolała szukać kogoś bardziej stałego.

Panna – Byk

Panna w sypialni to osoba, która traktuje seks w kategoriach ciekawostki, sprawdzania niektórych rzeczy… i tyle. Byk to znów ktoś, kto chce więcej i więcej. Przez to w tej sferze często pojawiają się między nimi konflikty. Jednak poza alkową znaki te łączy wiele zamiłowań, celów oraz podobne podejście do rozwiązywania problemów. Z tego powodu związek, pomimo stagnacji w sypialni, może być udany.

Panna – Bliźnięta

Dobrani w sypialni, oboje nie przejmują się wielką namiętnością ani nie mają wybujałych potrzeb seksualnych. Gorzej z życiem codziennym, gdzie Bliźnięta lubią czuć powiew wolności, a Panna jest typem dominującym i lubiącym sprawować nad wszystkim kontrolę. Jako taki związek da się stworzyć, ale raczej nie do końca swoich dni.

Panna – Rak

Rak będzie miał ciekawy wpływ na Pannę, jeżeli tylko dadzą sobie czas. Jego wyobraźnia i pomysły sprawią, że wyjdzie ona ze swojej skorupy i zacznie cieszyć się wspólnym życiem, jak i otworzy się również na dawanie przyjemności, a nie tylko jej branie.

Panna – Lew

Jest szansa, że być może kiedyś te znaki spędzą ze sobą… jedną noc w łóżku. I to wszystko. Zupełne rozminięcie się na każdym możliwym froncie. W sypialni brak dopasowania i kompletnie inne potrzeby i oczekiwania. W życiu całkowicie inne cele i sposoby na rozwiązywanie problemów. Jednym słowem ewentualny związek to klęska.

Panna – Panna

Stały, przykładny i rozważny związek, bez dużych fajerwerków, ale też najczęściej mogący przetrwać wszystko. Wspierające się nawzajem Panny, dla których partnerstwo w związku to podstawa, stworzą doskonałą rodzinę. W sypialni także dobrani. Obydwoje mało wymagający i niepotrzebujący silnych bodźców.

Panna – Waga

Z jednej strony oba znaki są zrównoważone i lubią analizować sytuacje. Z drugiej jednak Waga to osoba wyjątkowo uczuciowa, czego nie można powiedzieć o dosyć zimnej Pannie. Próba stworzenia między nimi związku jest raczej niemożliwa i niepotrzebnie naraża oboje na cierpienie.

Panna - Skorpion

Ciekawa relacja z ciekawymi perspektywami. Jeżeli tylko ich fascynacja sobą przerodzi się w coś więcej, będzie to przykład idealnie pasujących do siebie przeciwności. Gorący skorpion będzie umiał rozpalić w łóżku Pannę i wydobyć z niej skryte fantazje. W życiu codziennym odwrotnie. Racjonalna Panna będzie kontrolować słomiany zapał skorpiona.

Panna – Strzelec

Ta relacja to raczej jeden wielki konflikt. Strzelec będzie sfrustrowany i zirytowany pruderyjnością, jak i lekką oziębłością Panny, przez co prędzej czy później zachwieje to jego wiernością. Z drugiej strony Panna, jak osoba przykładająca dużą uwagę do poprawnych stałych relacji, nie będzie mogła zrozumieć beztroski Strzelca dotyczącej miłości. Związek bez perspektyw.

Panna – Koziorożec

Stały, partnerski związek tych znaków jest czymś, co jest niemalże pewne. Nieco gorzej w alkowie, gdzie Koziorożec najpierw nieco rozpali fantazje Panny, tylko po to by dosyć szybko zacząć skupiać się wyłącznie na swoich potrzebach. Relacja przyjacielska i pełna ciepła, ale nie można w niej oczekiwać namiętności.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Panna


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00