Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Lew partnerski

(Lipiec 23 - Sierpien 23)
piątek, grudzień 14, 2018

Lew – Wodnik

Na pewno Wodnik pozwoli Lwu na bardzo wiele, stymulując jego seksualne fantazje. Przez to jest to para, z której sypialnie będzie iskrzyć namiętnością i spełnieniem. Niestety w innych sferach już nie będzie tak dobrze. Związek Lwa i Wodnika to raczej świetny materiał na przelotny romans, na dłuższą metę, wspólne życie codzienne będzie dla nich mało ciekawe i satysfakcjonujące.

Lew- Ryby

Ciężka, pełna obustronnego egoizmu relacja. Każdy z tych znaków jest typem, który czerpie pełnymi garściami, ale rzadko daje coś od siebie. Obrażalskie Ryby w pewnym momencie zaczną irytować Lwa, który nie będzie umiał wykrzesać z siebie empatii i współczucia.

Lew – Baran

Niezwykle ciekawe połączenie, które zarówno może stworzyć pełen pozytywnych emocji związek, jak i gdy pójdzie w złym kierunku toksyczną relację. Konflikty mogą rodzić się z powodu potrzeby obydwu znaków, do zajmowania miejsca głowy rodziny. Obydwoje chcą władzy i ciężko o kompromis. Równocześnie doskonale się uzupełniają i odgadują bezbłędnie potrzeby partnera.

Lew – Byk

Relacja między tymi znakami zazwyczaj rozpoczyna się od romantycznej i uczuciowej przygody. Jednak zarówno Lew, jak i Byk z czasem przestaną do siebie nawzajem docierać. Dla Byka Baran będzie partnerem, który za bardzo odbiera świt emocjami. Ponadto obydwoje będą toczyć walkę o władzę. Stąd relacja stworzona dla romantycznych uniesień, a nie planów na przyszłość.

Lew – Bliźnięta

Jedne z najlepszych dopasowań, ale niestety nic nie jest za darmo. Bliźnięta będą musiały czasem „utemperować” emocjonalnego Lwa, aby utrzymać go przy sobie a drugiej strony dać mu poczucie, że to jednak on rządzi. Gdy się to im uda, na pewno stworzą szczęśliwy związek.

Lew – Rak

Znaki o nieco rozmijających się planach na życie. Lew, władczy i pełen energii nie lubi statecznego związku, opartego na budowaniu ciepłego, rodzinnego gniazda. Fascynuje go zmienność i przygody. Rak z kolei liczy na duże zaangażowanie, a jeżeli to otrzyma, będzie dawał partnerowi ciepło, miłość i pełne oddanie. Pytaniem jest tylko czy Lew będzie dla miłości chciał kompromisu.

Lew – Lew

Dwa królewskie Lwy będą musiały nauczyć się dzielić ze sobą władzą, potrzeba bycia w centrum towarzystwa i podejmowaniem decyzji. Nie jest to niemożliwe. Jeżeli wypracują taki kompromis, przed nimi rozpościera się wizja szczęśliwego, niezwykle dopasowanego związku spełniającego się zarówno w życiu rodzinnym, jak i w sypialni.

Lew – Panna

Lew to typ osoby lubiącej mieć rację, Panna natomiast naturalnie krytykuje nawet najdrobniejsze rzeczy. To nie jest recepta na udany związek. Zarówno małżeństwo, jak i rodzina stworzona przez te znaki, będzie nieszczęśliwa. Nawet w alkowie ciężko im będzie dojść do porozumienia, przez kręcącą nosem Pannę a wybuchowego i nieumiejącego przyjąć krytyki Lwa.

Lew - Waga

Związek zapowiada się długi, szczęśliwy i ogólnie udany, ale pod jednym względem. Obydwoje z partnerów mają skłonność do przenoszenia emocji związanych z życiem seksualnym do innych sfer życia. Jednocześnie, w tym aspekcie często się rozmijają i frustrują. Jednak nie jest to sprawa beznadziejna. Obydwoje są na tyle elastyczni, że mogą odnaleźć kompromis.

Lew – Skorpion

Związek z typu tych, pełnych burzliwych i ognistych emocji. Jednak jak to często bywa, także rozstanie się z wielkim hukiem to tylko kwestia czasu. Zaborczy Skorpion skutecznie zniechęci do siebie Lwa, swoją zaborczą postawą. Znów Lew, nie da Skorpionowi poczucia, że ma partnera godnego zaufania. Namiętny romans? Super dopasowanie. Stały związek? Nigdy.

Lew – Strzelec

Ciekawa, pełna energii, radości i szczęścia konfiguracja znaków tworzących związek. Posiadają zbliżone, ale nieidentyczne cele życiowe, traktują miłość jak wielką i ważną przygodę, doskonale dopasowani. Ponadto łączy ich też identyczny, bardzo duży temperament w alkowie.

Lew – Koziorożec

Znaki hamujące nawzajem swój sposób na szczęśliwe życie. Koziorożec będzie ograniczał wiele naturalnych cech Lwa. Ogólnie może być ciekawie, ale wiele konfliktów, nie wróży udanego, długiego małżeństwa, a tym bardziej założenia rodziny.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Lew


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00