Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Koziorożec partnerski

(Grudzien 22- Styczen 19)
piątek, grudzień 14, 2018

Koziorożec – Wodnik

Na początku możliwy romans, który jednak szybko przejdzie na inny etap. Przyjaźni. Partnerstwo w takim związku raczej nie ma szans na rozwój. Relacja nie powinna nigdy wejść na wyższy stopień, gdyż przeniesie tylko dużo rozczarowań i niedotrzymanych obietnic.

Koziorożec – Ryby

Koziorożec będzie wzbudzał u Ryb poczucie potrzeby testowania go na różnych płaszczyznach, zarówno relacji duchowych, jak i fizycznych. Jednak Koziorożec bez problemu zawsze udowodni, że dla miłości może spokojnie zrobić wszystko. Z tego też powodu, jest to naprawdę dobrze dobrana para, która ceni wspólny spokój, a równocześnie się ze sobą nie nudzi.

Koziorożec – Baran

Podobni do siebie w dążeniu do przewodzenia innym. Obydwoje roszczeniowi, agresywni i nieco przemądrzali. Taki związek będzie wieczną kłótnią, a po nim mogą pozostać nawet nieprzyjemne wspomnienia. Walka będzie nie tylko o dominację, ale i o znajomości, pieniądze, sposób na życie. Nawet jeżeli zgrają się w sypialni, nie pomoże im to w budowaniu zdrowych relacji.

Koziorożec – Byk

Ciekawe dopasowanie. W łóżku obydwa znaki lubią eksperymentować i przekraczać granice. W związku chętnie dążą do założenia rodziny, uzyskania stabilizacji psychicznej i materialnej. Stworzą dobry związek, nieco zamknięty na innych, ale mimo to taki, w którym nie będzie ani odrobiny niezdrowych emocji.

Koziorożec – Rak

Koziorożec posiada pewne swoje erotyczne fantazje, które nie zawsze podobają się innym. Z tego też powodu przygoda z Rakiem może skończyć się konfliktem. Jest on zbyt delikatny, aby bawić się w Koziorożcowe gierki. A stąd już krótka droga do tego, aby zaczęły się nieporozumienia na innych płaszczyznach. Związek zdecydowanie nierokujący.

Koziorożec – Lew

Zarówno królewski Lew, jak i zadziorny Koziorożec lubią dominować oraz cenią sobie chodzenie wyznaczonymi tylko przez siebie ścieżkami. Taka relacja sprawdza się u nich w sypialni, gdzie i jedno, i drugie chwilowo potrafi poddać się woli drugiego. Jednak przeniesienie tego w sferę emocjonalnego związku, to już inna bajka. Są to podobieństwa, które nie pozwolą im na stworzenie nawet krótkiej relacji a co dopiero szczęśliwego małżeństwa.

Koziorożec – Panna

Na pierwszy rzut oka para idealna. Ich realizm, praktyczne podejście a momentami pragmatyzm sprawia, że doskonale się ze sobą zgrają. Będzie to związek pełen harmonii, partnerstwa i wspólnych planów oraz celów. Jednak w pewnym momencie w sypialni może zacząć doskwierać obojgu nuda. Dlatego też warto, aby od początku relacji pielęgnowali ten aspekt związku.

Koziorożec – Waga

Na pewno w pierwszym momencie urok i zmysłowość Wagi sprawią, że Koziorożec straci dla niej głowę. Jednak już po wylądowaniu w sypialni okaże się, że Waga podchodzi do przyjemności egoistycznie i nie potrafi dać Koziorożcowi tego, czego on oczekuje. Z tego powodu po pewnym czasie związek może się rozluźniać, aż w końcu Koziorożec wyląduje w ramionach kogoś, kto spełni jego potrzeby.

Koziorożec – Skorpion

Oboje chętnie będą się sobą dzielić w sypialni, co przełoży się na świetne relacje partnerskie także podczas szarej codzienności. Niby oba znaki nieco kłótliwe i niestroniące od konfliktów, jednak razem uzupełnią się na tyle, że wbrew pozorom relacja nie będzie przepełniona burzami. Dopasowanie, będące receptą na spokój, harmonię i podsycaną ciągłą namiętnością miłość.

Koziorożec – Strzelec

„Nie!” To najlepsza odpowiedź na pytanie, czy te dwa znaki powinny próbować stworzyć między sobą ciepły związek. Strzelec denerwuje Koziorożca, który nie może znieść pewnych jego zachowań. Nawet jeżeli z jakiegoś powodu, krótki związek będzie miał się zmienić w długą relację czy małżeństwo, będzie to początek nieustannej fali krytyki i książkowy przykład braku harmonii.

Koziorożec – Koziorożec

Przeciwieństwo pełnego energii i fajerwerków związku. Tylko od nich zależy, czy będą chcieli go kontynuować. Nie znaczy to jednak, że nie będzie im się układać. Po prostu w pewnym momencie, w każdej sferze ich wspólnego życia zacznie dominować nuda i stagnacja. Ale kto wie, czasami Koziorożce dobrze czują się w takim otoczeniu i chętnie będą kontynuować taką oziębłą formę miłości.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Koziorożec


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00