Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Byk partnerski

(Kwiecien 20 - Maj 22)
piątek, grudzień 14, 2018

Byk - Wodnik

To połączenie jest mieszanką wybuchową. Jednego można być pewnym. Ten związek będzie się składał z ciągłych emocji różnego rodzaju. Raz to Byk będzie dominował i kierował związkiem, a drugi raz to Wodnik przejmie inicjatywę. Ciągłe przekomarzanie i robienie sobie na złość będzie codziennością. Nie będzie to jednak umniejszało ich uczuciu.

Byk - Ryby

To Ryby w tym związku będą słabym ogniwem. Byk przejmie kontrolę i zdominuje swojego partnera całkowicie. Partner spod znaku ryb zaakceptuje w pełni tę sytuację. Miłość i uczucie będą stanowiły dla nich najwyższą wartość. Nic nie będzie w stanie zagrozić tej relacji. Oboje będą walczyć i stać za sobą murem. To się ceni.

Byk - Baran

Połączy ich tylko i wyłącznie fizyczność. Udane życie seksualne, nie gwarantuje równie udanego życia uczuciowego. Byk będzie poszukiwał szczęścia gdzie indziej. Nie będzie wiernym partnerem. Pasmo kłótni i awantur, te słowa idealnie opisują relację tych dwojga. Nie jest im pisany trwały, długi związek.

Byk - Byk

Te dwie silne osobowości nie mają szans na trwały i udany związek. Nie ma możliwości, aby dogadali się ze sobą w żadnej kwestii. Relacja ta będzie trudna i nietrafiona. Czekają ich ciągłe kłótnie, spory, rozstania. Możliwe, że nawet nie pojawi się między nimi uczucie, a tylko złudne wrażenie zauroczenia. Lepiej to zakończyć nim się rozwinie.

Byk - Bliźnięta

Obie osoby należą do żywiołowych i szalonych. Możliwe będą problemy z niestałością uczuć i niewiernością. W łóżku byk i bliźnięta będą porozumiewać się znakomicie, niestety poza nim rozpoczną się problemy. Rutyna nie jest domeną bliźniąt. Narcystyczny bliźniak będzie poszukiwał ciągłego uwielbienia ze strony płci przeciwnej.

Byk - Rak

Zbyt poważne i przesadne podejście Raka do związku, wystraszy Byka. Byk nie będzie gotowy na deklaracje i legalizację krótkiego związku. Chciałby się jeszcze wyszaleć i pożyć. Rak tego nie zrozumie. Jemu zależy na szybkim założeniu rodziny, budowie domu i natychmiastowej stabilizacji. Taka postawa potrafi być przerażająca dla Byka, który będzie zmuszony zakończyć ten związek.

Byk - Lew

Te dwie osoby, mogą się od siebie wiele nauczyć. Lew jest żądny wiedzy, a Byk lubi tę wiedzę przekazywać. Ten związek zapowiada się na bardzo udany. Byk jest bardzo spontaniczny, co na pewno spodoba się Lwu. Wspólne aktywności zbliżają tych dwoje do siebie i umacniają ich relacje. Warto dać szansę temu związkowi. Gwiazdy sprzyjają tym dwojgu.

Byk - Panna

Ten związek ma duże szanse na spełnienie. Wystarczy odrobina zaangażowania z obu stron, aby relacja przetrwała długie lata, a może nawet całe życie. Osoby spod tych znaków uwielbiają wszelkie formy relaksu. Uwielbiają się razem relaksować. Długie spacery, podróże, czytanie książek, czy zwykłe leżenie w łóżku będzie dla nich znakomitą formą spędzania czasu.

Byk  -Waga

Pedantyzm Wagi doprowadzi Byka do szaleństwa i ostateczności. Mimo fascynacji cechami fizycznymi relacja ta nie przetrwa. Byk jest lekkoduchem, który nie przywiązuje tak wielkiej wagi do porządków i błahych spraw, jak waga. Będzie to kością niezgody wśród tych dwojga. Poróżnią ich odmienne priorytety.

Byk - Skorpion

Będąc ze sobą w związku, osoby o tych znakach zodiaku mają wiele możliwości. To para wspierająca się w każdym aspekcie życia. Nie pozwolą się nikomu wtrącać w ich związek. Lubią spędzać ze sobą czas i są sobie nawzajem bardzo oddani. Nikt tak nie zrozumie Byka, jak właśnie Skorpion.

Byk - Strzelec

Strzelec, będąc w związku z bykiem, nie będzie czuł się spełniony. Ciągle będzie szukał czegoś nowego. Interesują go nowe wrażenia, nowe podniety. Byk nie będzie mu wystarczał. Strzelec to osoba, która nie docenia w związku, tego, co ma. Mimo starań partnera będzie wiecznie niezadowolony. Byk chce żyć tu i teraz i doceniać każdą chwilę, niestety jednak partner nie będzie podzielał filozofii.

Byk - Koziorożec

Tych dwoje ma się ku sobie. Mają wspólne pasje i lubią takie same aktywności. Nie ma nic lepszego dla związku niż wspólne zainteresowania. Oboje preferują takie same formy spędzania czasu, co jest niezwykle rzadko spotykane wśród par. Rozumieją się jak nikt inny oraz mają takie samo poczucie humoru.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Byk


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00