Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Bliźnięta partnerski

(Maj 23 - Czerwiec 21)
piątek, grudzień 14, 2018

Bliźnięta - Wodnik

Oboje bardzo cenią sobie partnerstwo, ale również oboje nie są stali w uczuciach. Zarówno bliźniak, jak i Wodnik jest skory do zdrady i do ciągłej zmiany partnera. Oboje oczekują ciągłych pochwał i nieustannego uwielbienia. Kiedy tylko nie dostaną od partnera tego, co chcą, natychmiast zmieniają obiekt zainteresowana.

Bliźnięta - Ryby

Ryby są bardzo dumne. Każde nieprzychylne słowo Bliźniąt, bardzo biorą do siebie. Łatwo się obrażają. Ten związek zapowiada się na ciągłą huśtawkę emocjonalną. Będą się schodzić i rozchodzić, kłócić i godzić. Będą jednak wierni i zakochani w sobie do szaleństwa.

Bliźnięta - Baran

To uczucie skazane jest z góry na sukces. Tych dwoje połączy wspaniałe uczucie. Będą okazywać sobie szacunek i uczucia każdego dnia. Piękniejszej relacji nie można sobie wyobrazić, niż to, co ich łączy. Miłość uderzy ich jak piorun, niespodziewanie. Ich historia może być porównania do historii miłosnych z filmów.

Bliźnięta - Byk

Temu związkowi gwiazdy nie wróżą niczego dobrego. Bliźniak lubi skakać z kwiatka na kwiatek, przez co nie będzie absolutnie wierny Bykowi. W łóżku natomiast będą porozumiewać się fenomenalnie. Jednak Byk nie będzie się godził na ciągłe skoki w bok. A kiedy tylko Bliźnięta poczują się jak w klatce, uciekną.

Bliźnięta - Bliźnięta

Dwoje narcyzów w związku. Będą albo bardzo szczęśliwi, albo bardzo nieszczęśliwi. Jeśli będą w stanie utrzymać swoje żądze na wodzy, wtedy ich związek może być magiczny. Istnieje jednak ryzyko konfliktów, ze względu na zbyt duże podobieństwo. Wszystko zależy od nich samych.

Bliźnięta - Rak

Przy Raku, Bliźniak zapomni o całym świecie. Wreszcie będzie chciał się ustabilizować. Rak całkowicie go omota, co oczywiście przyniesie pozytywne konsekwencje. Tych dwoje szaleje na swoim punkcie. Zrodzi się między nimi przepiękne uczucie, które przez długie lata pozostanie niezmienne. Szybko podejmą decyzję o założeniu rodziny, potomku i psie.

Bliźnięta - Rak

Przy Raku, Bliźniak zapomni o całym świecie. Wreszcie będzie chciał się ustabilizować. Rak całkowicie go omota, co oczywiście przyniesie pozytywne konsekwencje. Zrodzi się między nimi przepiękne uczucie, które przez długie lata pozostanie niezmienne. Szybko podejmą decyzję o założeniu rodziny.

Bliźnięta - Lew

Dla Lwa liczą się namacalne efekty i czyny, słowa nie mają dla niego znaczenia. Bliźnięta postępują odwrotnie, dużo mówią, mało robią. Jedno z nich będzie musiało pójść na kompromis, bo inaczej nic z tego nie będzie. Kto ustąpi, ten zyska. Jeśli jednak oboje będą trwali przy swoim, nic z tego nie wyjdzie.

Bliźnięta - Panna

W tym związku mogą wystąpić problemy natury emocjonalnej. Bliźniak nie wytrzyma ze zmiennymi humorami i nastrojami Panny. Oba te znaki zodiaku będą się ze sobą męczyć. Bliźnięta lubią mieć postawioną sprawę jasno i klarownie. Panna natomiast lubi owijać w bawełnę i tym denerwować swojego partnera. Nie będzie im łatwo.

Bliźnięta - Waga

Mimo iż oboje nie odznaczają się tendencją do wierności i do stawiania związku na pierwszym planie, to trafili na siebie idealnie. Będą ze sobą bardzo szczęśliwi i spełnienie w tym związku. Nikt nie powiedział, że będą sobie wierni, ale na pewno ten związek będzie udany. Cechuje ich wzajemne zrozumienie i oddanie, pasje i hobby.

Bliźnięta - Skorpion

Skorpion boi się poważnej relacji. Nie chce czuć się związany i przymuszany do czegokolwiek. Bliźniak będzie miał tendencje do naciskania na partnera. Może ich to poróżnić. Jest jednak szansa, że Skorpion zmieni poglądy i poczuje, że są sobie pisani i warto skorzystać z tej szansy, którą daje mu los.

Bliźnięta - Strzelec

Bliźnięta kochają ciałem i umysłem, natomiast Strzelec kocha duszą i sercem. Ciężko powiedzieć, jak zakończy się ta miłość. Pewne jest to, że między tymi osobami jest głębokie uczucie. Kochają się i pragną nawzajem. Natomiast różnica charakterów może się ujawnić i wszystko zniszczyć.

Bliźnięta - Koziorożec

Koziorożec będzie pragnął namiętnego uczucia, bezgranicznego oddania w związku, Bliźnięta natomiast kochają flirtować. W tych sprawach może nastąpić zgrzyt. Kiedy koziorożec będzie domagał się okazywania uczuć i poświęcenia mu pełnej uwagi, wtedy partner może stać się zimny i wycofany.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Bliźnięta


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00