Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Wodnik

piątek, grudzień 14, 2018

Jowisz postawi Cię przed ciężkimi wyborami. Staniesz w ważnym momencie swojego życia uczuciowego. Saturn będzie Cię testował w sferze uczuciowej.

Dla singli

Ten rok albo przyniesie dla Ciebie stałe uczucie i miłość na całe życie, albo z nikim się nie zwiążesz i zostaniesz sam. W sercowych sprawach dokona się swoisty przełom. Miłość pojawi się nagle. Rozwinie się z relacji, która nie zapowiadała się na wielkie uczucie. Z relacji, o której nie myślałeś, że jest coś warta, nagle pojawi się iskra. Pamiętaj, że Ta druga osoba nie musi być idealna. Nie stawiaj sobie za wysoko poprzeczki, bo już na zawsze zostaniesz sam. Nie wybrzydzaj i nie przebieraj wśród osób płci przeciwnej, taka strategia nie przyniesie Ci nic dobrego. Musisz pamiętać o prawdziwych wartościach, które są istotne w życiu. Twoja powierzchowność i ocenianie ludzi po pozorach, nie przyniesie nic dobrego. Otwórz się na innych, a oni otworzą się na Ciebie.

Dla związku

Wodnik wreszcie zacznie głośno mówić o swoich uczuciach oraz wyrażać je. Za długo trzymałeś wszystko w sobie i udawałeś, że wszystko jest w porządku. Ta szczerość może przynieść zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki. Dzięki temu dużo problemów z przeszłości zostanie rozwiązanych. Nie wymagaj zbyt dużo od swojego partnera. W drugiej połowie roku wykaż się większą inicjatywą w związku. Zaowocuje to wdzięcznością i oddaniem ze strony partnera. To dobry rok, również na poznanie nowych, życzliwych wam osób. Dołączycie do nowego, towarzyskiego grona. Dzięki wspaniałym przyjaciołom wasze życie nabierze nowych barw i przyniesie nowe perspektywy i ciekawe doświadczenia. Wakacje będą czasem, gdzie mogą dopaść Waszą rodzinę drobne problemy materialne. Nie martwcie się jednak, podołacie im z łatwością i odrobiną zaangażowania. Jesienią Jowisz może popchnąć Was do poczynienia drobnych życiowych zmian. Nic wielkiego jednak wam się nie przydarzy, a już na pewno nie w tym roku. Zdasz sobie sprawę, że możesz liczyć na swojego partnera w każdej sytuacji, tej błahej, jak i tej poważniejszej.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Wodnik


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00