Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Waga

piątek, grudzień 14, 2018

Ten rok zapowiada się nijako i bez emocji, i fajerwerków. Warto go jednak przeczekać, aby końcówka roku mogła zaskoczyć i zakończyć się ciekawie i obiecująco. Jowisz znajdzie się w sektorze romansów i da Wadze zakosztować szczęścia w miłości.

Dla singli

Przekonasz się, że aktywność i działanie przynosi pożądane konsekwencji. Bierne czekanie niczego nie zmieni w Twoim życiu. Wagi narzekające na samotność, na jesieni znajda wiele okazji do ciekawych spotkań towarzyskich, które mogą przerodzić się w spotkania romantyczne. Pamiętaj tylko, że nie możesz osiąść biernie na mieliźnie i musisz zacząć działać. Do odważnych świat należy. Pod koniec tego roku masz wyjątkowe szanse, żeby odmienić swoje życie uczuciowe. Nie zmarnuj ich, a wykorzystaj, jak najlepiej się da. Przyjmuj w tym roku wszystkie zaproszenia na spotkania towarzyskie. Przekonasz się, że jesteś lubiany i twoje towarzystwo jest pożądane przez wiele osób z otoczenia. Może być tak, że uczucie przyjdzie bardzo nieoczekiwanie i uderzy Cię znienacka jak piorun, w najmniej oczekiwanym momencie. Nie narzekaj, tylko zacznij się starać i podejmij próby działania.

Dla związku 

Nowo zakochana Waga przeżyje najpiękniejsze chwile i uniesienia miłosne. Będziesz zapatrzony w swojego partnera jak w obrazek. Przeżyjecie romantyczny zawrót głowy, a w końcówce roku może się to skończyć czymś więcej. Pamiętaj, że możesz zaufać swojemu nowemu partnerowi i oddać mu się w zupełności. Nie pożałujesz. Pary w dłuższych związkach prawdopodobnie wykonają krok do przodu i może się to skończyć małżeństwem. Wagi w długoletnich i poważnych związkach powinny pamiętać o iskrze w miłości. Nie osiadaj na laurach i nie poddawaj się. Każdy związek należy pielęgnować i podkręcać, aby nadal był szczęśliwy i trwały. Zrób coś, co przywróci iskrę waszemu uczuciu. Możesz spróbować wprowadzić coś nowego w sypialni, napisać miłą wiadomość w ciągu dnia. Podkręć wasze uczucie, a odbije się to pozytywnie na waszej relacji. Nie zniechęcaj się nudnym i nijakim początkiem roku. Pod koniec będziesz mieć aż za dużo emocji.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Waga


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00