Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Strzelec

piątek, grudzień 14, 2018

Układ planetarny i Wszechświat nie będą miały znacznego wpływu na Twoje życie uczuciowe. Nic ani nikt z góry nie będzie ingerowało w Twoje sprawy. Strzelec musi wziąć związek i uczucia w swoje ręce, inaczej nic się nie zmieni i sytuacja, w jakiej tkwi, pozostanie bez zmian.

Dla singli

Jeśli przez cały rok nie podejmiesz żadnych działań. Twoja sytuacja miłosna będzie tkwiła w miejscu i nic nie ruszy naprzód. Początek roku może być decydujący i mieć wpływ na to, co stanie się w pozostałym czasie. Mimo tego, że poznasz wiele nowych osób, żadna z nich nie okaże się kandydatem na stałego partnera życiowego. Niewykluczone jest również, że przeżyjesz w ciągu tego roku kilka romansów, szczególny podatny będziesz na nie w miesiącach letnich. Niestety każdy z tych romansów okaże się tylko przelotną znajomością, która nic oprócz seksu do twojego życia nie wniesie. Twoje odpowiednie działania, jednak mogą tę sytuację zmienić. Kiedy stwierdzisz, że poznałeś właśnie tę osobę, nie zaprzepaść tego i podejmij jakieś kroki prowadzące ku rozwinięciu waszej relacji. Jeśli przegapisz moment, nie będziesz mógł tego cofnąć.

Dla związku

W pierwszej połowie roku w Twoim związku będzie panował spokój, harmonia równowaga. Planety nie przygotowały dla Strzelca w tym czasie miłosnych ekscesów. W drugiej połowie roku natomiast sytuacja przybierze inny obrót. Wasz związek zostanie poddany próbie. Będzie to od Was wymagało dużo poświęceń, zaangażowania, walki pracy. W efekcie to tylko wzmocni Wasz związek. Koniecznie w tym roku wybierzcie się na wspólny urlop. Zmiana otoczenia i towarzystwo przyrody pomoże Wam zbliżyć się do siebie. W drugim kwartale może dojść do sytuacji, że ktoś z Waszego otoczenia będzie chciał Wam zaszkodzić i negatywnie wpłynąć na Waszą relację. Bądźcie uważni, ostrożni i dobrze dobierajcie znajomych. Ta sytuacja sprawi, że oddzielicie ziarno od plew. Okaże się, kto naprawdę Wam sprzyja i dobrze życzy, a kto chce zagrozić waszemu uczuciu. Zwracajcie uwagę na zazdrośników, których macie wkoło siebie.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Strzelec


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00