Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Skorpion

piątek, grudzień 14, 2018

Zarówno planety, jak i cały Wszechświat, definitywnie wskazują, że to będzie bardzo udany rok dla Skorpionów. Zarówno w sferze miłosnej, jak i w każdej innej dziedzinie życia. Układ planetarny będzie pomagał i sprzyjał Skorpionom.

Dla singli

Wenus będzie Cię tego roku rozpieszczać. Dostaniesz wszystko, o czym marzysz i czego oczekujesz w życiu uczuciowym. Każdy singiel spod znaku skorpiona, w tym roku odnajdzie uczucie i miłość. Wystarczy odrobina chęci. Początek roku będzie obfitował w imprezy towarzyskie, z których każda przyniesie okazję do poznania swojego partnera. Skorpiony będą wzbudzać ogromne zainteresowanie u płci przeciwnej, zarówno w kwestii psychicznej, jak i fizycznej, będą dla innych atrakcyjni. Będziesz mógł przebierać w kandydatach na przyszłego partnera. Bez większego problemu, znajdziesz kogoś, kto będzie Ci odpowiadał pod każdym względem i w każdej kwestii. Nie będziesz musiał się specjalnie starać i wysilać, bo Jowisz sam pchnie Cię w ramiona wymarzonego partnera. Jeszcze nigdy tak Ci się nie układało w relacjach damsko- męskich, jak układa się w tej chwili. Korzystaj, ile możesz i ile potrzebujesz.

Dla związku

Nowe związki, jak i te dłuższe, przeżyją swój renesans. Jeszcze nigdy tak dobrze Wam się nie układało, jak zacznie układać się w tym roku. Eksplozja uczuć spowoduje, że możliwa będzie decyzja o powiększeniu rodziny lub o zalegalizowaniu związku. Każda część roku będzie obfitowała w szczęście i miłosne uniesienia. Będzie Wam się chciało działać i sięgać po więcej. Będziecie dbać o tę relację i walczyć, aby uczucia nie wygasły. W sypialni również będzie wrzało i będzie gorąco. Poczujecie się spełnieni i usatysfakcjonowani. Wszechświat jest po waszej stronie i wie, że taki związek należy wspierać. Nie zaprzepaśćcie tego, bo taki rok może się już długo nie powtórzyć. Wszystkie poważniejsze decyzje podejmujcie właśnie teraz i w tym okresie. To o czym marzyliście i co planowaliście, zrealizujcie w tym roku. Wszystko Wam się powiedzie i los będzie Wam pomocny.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Skorpion


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00