Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Ryby

piątek, grudzień 14, 2018

Ryby, które dryfują bez celu, wreszcie dotrą do portu. Planety nie mają dla ryb zbyt dobrych wiadomości. Trzeba będzie stawić czoła trudnościom. Nadchodzący rok nie zapowiada się kolorowo.

Dla singli

Szczęścia kupić się nie da, można je mieć za darmo. Nie próbuj prezentami i kosztownościami przekonać do siebie upragnionej osoby. Daj trochę od siebie, pokaż swoje wnętrze. Układ gwiazd okaże się bardzo pomocny. Ułatwi Ci zawieranie nowych znajomości i obdaruje urokiem osobistym. Znaki na mapie uczuciowej staną się bardziej wyraźne. Pamiętaj, że kiedy planety sprzyjają, to warto je o coś poprosić. Kiedy już uda Ci się spotkać tę osobę, to ty będziesz rozdawać karty. Coś między Wami zaiskrzy, ale czy będzie ciąg dalszy, czy uczucie się rozwinie? Musisz wziąć się w garść, a uczucie się rozwinie. Zostaw czarne myśli na boku i wyluzuj. Zobaczysz, że historia zakończy się dobrze. Ten rok przyniesie dużo powodów do refleksji i przemyśleń. Twój czas wypełnią mniej zobowiązujące randki, aniżeli płomienne uczucie.

Dla związku

Dla wodników w związku to będzie rok zacieśniania znajomości. Zaczniecie wić wspólne gniazdko i planować przyszłość. To będzie również korzystny rok na założenie rodziny. Obowiązki rodzicielskie i domowe przejmą górę nad przyjemnościami. Niestety środek roku będzie obfitował w kłótnie i awantury. Wasz związek w tym okresie będzie burzowy Jednak fascynacja, którą wobec siebie czujecie, nie przeminie. To uczucie towarzyszy Waszemu związkowi od początku i zostanie z Wami do końca. Dla nowych związków planety mają radę. Dbajcie o to, co zaczęliście. Troszczcie się o to, co macie. Wasze uczucie będzie się rozwijało przez cały czas, aż do punktu kulminacyjnego. Poczujecie się bezpiecznie i stabilnie. Uważajcie na nieporozumienia i niejasne sytuacje. Bądźcie szczerzy i otwarci i nie ukrywajcie uczuć. Postawcie na komunikację i rozmawiajcie ze sobą. Trzymajcie nerwy i negatywne myśli na wodzy. Jeśli poczujecie, że znaleźliście się w miejscu, z którego nie ma wyjścia, to zmieńcie podejście. Będziecie musieli podjąć klarowne decyzje.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Ryby


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00