Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Rak

piątek, grudzień 14, 2018

Wenus będzie bardzo silnie oddziaływać na Twój znak zodiaku. Zrobi wszystko, co w jej mocy, żeby wpłynąć pozytywnie na Twoje życie uczuciowe. Los Singli się odmieni, a Raki, które pozostają w związku, doznają eksplozji uczuć. Okres letni przyniesie ważne, aczkolwiek pozytywne zmiany, a zima spokój i stabilizację. Umiar również będzie wskazany i ważny.

Dla singli

Wenus pchnie nieśmiałego Raka do działania. Zdobędziesz odwagę i motywacją do działania na rzecz miłości. Wyjdziesz naprzeciw uczuciom, które na Ciebie czekają i które wszechświat dla Ciebie przygotował. Zostaniesz obdarzony również większą otwartością, która wspomoże Cię w miłosnych podbojach. Pamiętaj jednak, aby wykazać się mądrością i nie puszczać wodzy fantazji, ponieważ możesz się sparzyć. Planety będą starać się kierować Raki w dobrym i właściwym kierunku, jednak musisz im trochę pomóc. Nie daj ponieść się bezmyślnie chwili. Najpierw przemysł, czy Twoje zachowanie jest na miejscu. Pomyśl, a dopiero potem zadziałaj, a przyniesie to pożądane konsekwencje. Masz szanse na szybką odmianę losu, więc wykorzystaj ją. Twoje wybory będą słuszne i korzystne, ale nie dokonuj ich pochopnie i szybko.

Dla związku 

Twój związek rozkwitnie i zyska drugie życie. Niewykluczone są duże zmiany w Waszym życiu, które również będą miały wpływ na uczucia. Możliwa jest przeprowadzka, w miejsce, o którym od dawna marzyliście. Wszechświat otworzy Wam szerokie perspektywy. Lato przyniesie wam duże zmiany. Możliwe powiększenie rodziny. Jeśli w ciągu roku pojawią się jakiekolwiek problemy, w zimę zostaną rozwiązane i zapomniane. Pamiętaj, aby nie dać ponieść się zbędnym emocjom. Zachowaj spokój, a Twój partner weźmie przykład z Twojego zachowania. W ten sposób unikniecie zbędnych sporów i problemów. Wasza miłość jest zbyt piękna, żeby niszczyć ją, nic nieznaczącymi drobnostkami. Wasze awantury będą krótkie i intensywne. Skończą się szybciej, niż się zaczęły. Warto ich sobie oszczędzić. To będzie jeden z lepszych czasów w Twoim życiu i w związku.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Rak


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00