Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Panna

piątek, grudzień 14, 2018

Ten rok będzie ważnym etapem w życiu uczuciowym dla panny. Wszystko się wyklaruje i rozwiąże. Związki przetrwają albo się rozpadną. Samotne panny znajdą swoja miłość lub cały rok będą nadal singlami.

Dla singli

To czy ten rok przyniesie upragnione uczucie, zależy w dużej mierze od Ciebie. Zajrzyj w głąb swojej duszy i poświęć jakiś czas na kontemplacje. Możliwe, że to wewnątrz Ciebie tkwi problem. Masz pewne kompleksy i z tego powodu możesz czuć, że nie zasługujesz na miłość. Kiedy zmienisz nastawienie i pokochasz samego siebie, okaże się, że znalezienie drugiej osoby nie jest takie trudne. Miłość sama Cię odnajdzie i płeć przeciwna będzie lgnąć do Twojej osoby. Jowisz będzie Cię wspierał w działaniach i doda Ci odwagi, popychając do działania. Panny, które uważają, że mają pecha w miłości i wielkie uczucia nie są im pisane, niech pamiętają, że problem może tkwić w nich. Coś stoi na przeszkodzie, twojemu życiu uczuciowemu. Musisz tylko odkryć co i walczyć.

Dla związku

Ten rok przyniesie ci wiedzę o Twoim związku. Albo wóz, albo przewóz. Twoja miłość rozkwitnie i zostaniecie ze sobą albo zakończycie związek na zawsze. Możliwe, że odkryjesz, iż ta osoba, z która jesteś obecnie, nie jest tą, z którą chciałbyś być do końca życia. Kiedy to poczujesz, nie powinieneś czekać a szybko zakończyć tę relację, unikając bólu i rozczarowania dla obu stron. Panny, które jednak stwierdzą, że u ich boku jest osoba na całe życie, podejmą ważne wspólne decyzje. Zadecydujecie o wspólnym zamieszkaniu lub o powiększeniu lokum, w którym obecnie zamieszkujecie. Kiedy poczujecie, że w wasz związek zaczyna wkradać się szczypta rutyny, zapobiegnijcie temu zawczasu. Zorganizujcie szalony wyjazd weekendowy i oderwijcie się od codzienności. Czeka Was również lekcja odpowiedzialności. Możliwe, że będzie to związane z pojawieniem się nowego członka rodziny. Będziesz marzyć o przespanej nocy, ale jednocześnie będziesz najszczęśliwszy na świecie. Pamiętaj również, aby nie psuć tego, co dobre i nie szukać dziury w całym.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Panna


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00