Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Lew

piątek, grudzień 14, 2018

Saturn na ten rok ustawia wyżej poprzeczkę w życiu uczuciowym dla Lwa. Wszechświat nie będzie ułatwiał Ci sprawy i nie będzie do końca przychylny. Na szczęście w połowie roku, Wenus będzie pomocna i przywróci sprawy na właściwe tory.

Dla singli

Pamiętaj, że każdą przeszkodę da się ominąć i każdy problem rozwiązać. Uważaj jednak. Zachowuj się rozważnie odpowiedzialnie. W drugiej połowie roku na pewno kogoś poznasz. Osoba ta będzie bardzo uczuciowa i okaże Ci ogromne wsparcie. Przekonaj się i upewnij jednak czy on/ona nie jest już zaangażowana w inny związek. Może tak być, ale nie musi. Lepiej jednak zachować ostrożność i być czujnym, aby potem uniknąć ewentualnych rozczarowań. Pierwszą połowę roku spędzisz w letargu uczuciowym. Nic się nie wydarzy i nikogo nowego nie poznasz. Możesz poświęcić ten czas pracy, przyjaciołom czy zainteresowaniom. Zima przyniesie ci stabilizacje w uczuciach i będziesz już wiedział, na czym stoisz i z czystym sumieniem zaczniesz budować waszą wspólną przyszłość. Jeśli jednak okaże się, iż Twój wybranek ma już zobowiązania, to wybór będzie należał do Ciebie, co dalej z tym zrobić. Zdecydujesz czy odpuścić, czy dalej brnąć w ten związek i pomóc drugiej osobie się uwolnić. Możesz o pomoc zwrócić się do Wszechświata.

Dla związku

Wasz związek już od początku nowego roku zostanie poddany próbie. Będziesz musiał zdecydować czy Twój partner jest wart zachodu i starań. Życie nie jest usłane różami i również w związkach pojawiają się problemy i trudności. Chodzi o to, aby te problemy przezwyciężyć i zwalczyć. Jeżeli wam się to uda, to możesz mieć pewność, że w wakacje nie będziecie już nawet pamiętać o minionych komplikacjach. Ten rok będzie dla Ciebie również czasem, w którym odczujesz silną potrzebę zmian i wprowadzenia do związku czegoś nowego, urozmaicenia. Możliwe, że zdecydujecie się z partnerem na kupno lub adopcję zwierzaka. Możliwe jest również, że ten rok nie dla każdego Lwa będzie dobry i nie każdy będzie umiał wygrać z trudnościami w związku. Wtedy lato będzie czasem rozstania.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Lew


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00