Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Byk

piątek, grudzień 14, 2018

W Twoim znaku planety się krzyżują. Przyniesie to zarówno dobre, jak i złe wydarzenia w tym roku. Pluton będzie Cię wspierał i będziesz pod jego znacznym wpływem, co sprawi, że rok stanie się dużo bardziej pozytywny. Zaczniesz otwierać oczy na wiele sytuacji i z wielu spraw sobie zdawać sprawę.

Dla singli

Wpływ Saturna nie będzie dla Ciebie korzystny. Twoja dusza romantyka na ten rok zostanie skutecznie uśpiona. Z tego powodu stracisz wiele okazji i wiele potencjalnych partnerów się od Ciebie odwróci. Jest jednak szansa, że mając tę informację, możesz spróbować zaradzić tej sytuacji. Jeśli dobrze to rozegrasz, wakacje mogą być dla Ciebie przełomowym czasem. Kiedy poczujesz, że to ta osoba, musisz otworzyć dla niej swoje emocje. Mężczyzna Byk, będzie miał problem w okazywaniu swoich emocji i w zdobywaniu ewentualnej partnerki.

Dla związku

Dla osób, które nie są pewne czy to prawdziwa miłość, na jaw wyjdzie, że ta relacja to tylko zauroczenie, które do niczego nie prowadzi. Może być to bardzo rozczarowujące, jak i budujące przyszłość. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości to znak, że czas daną relację zakończyć i się poddać. Jowisz nie pozwoli Ci ciągnąć niczego na siłę. Jeśli jednak jesteś pewny swoich uczuć i trwałości związku, zadbaj o niego. Wiosną zaczniecie bardziej doceniać wspólne chwile. Polubicie wspólne aktywności i rozrywki. Przyjemność zaczniecie czerpać z drobnych rzeczy jak wspólne wypicie kawy czy obejrzany we dwoje film. Gwiazdy pchną Wasze relacje do przodu. Odkryjecie rzeczy, które wcześniej trudno było Wam dostrzec, Codzienna rutyna będzie tylko podkręcała Wasze uczucie.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Byk


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00