Horoskop miłosny

logo missingHoroskop miłosny Baran

piątek, grudzień 14, 2018

W tym roku Saturn przygotował dla Ciebie wiele niespodzianek. Większą część roku będziesz zaskoczony, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Ta koniunktura gwiezdna trwa już od zeszłego roku, dlatego ta sytuacja nie będzie Ci obca. Możliwe, że dzięki wpływom Saturna, Twoja rodzina będzie miała w swoich szeregach, nowych członków.

Dla singli

Milczący samotnik musi wreszcie otworzyć się na nowe relacje i ludzi. Dzięki temu poznasz kogoś interesującego i atrakcyjnego fizycznie. Wiosną wyjdziesz wreszcie ze swojej strefy i komfortu, dasz się poznać innym oraz sam kogoś poznasz. Latem wasze uczucie eksploduje, a zimą się uspokoi. Będziecie mieli czas, aby się poznać. Pamiętaj, że bardzo ważny jest refleks i szybkie reagowanie na sytuacje, w których się znajdziesz. Niewykorzystana szansa, będzie na Ciebie czekać, aż na nowo zaczniesz walczyć i zdobywać. Jupiter doda Ci chęci i energii do działania. Pomoc planet sprawi, że zostaniesz pchnięty do działania, i przyniesie to oczekiwane rezultaty.

Dla związku 

Do listopada Wasz związek popadnie w rutynę. Codzienność zamrozi uczucia. Jednak późną jesienią Neptun pomoże wam otworzyć oczy i zawalczyć o związek. Zaczniecie robić sobie romantyczne niespodzianki. Koniec roku szykuje dla Was romantyczny i melancholijny wyjazd. Będziecie mogli w pełni zająć się sobą nawzajem, oddać przyjemnościom fizycznym i psychicznym. Po powrocie wasze pożycie nabierze zupełnie innych barw. Odbije się to również pozytywnie na Waszym otoczeniu. Rok kolejny zacznie się dla Was euforycznie, dzięki wpływom planet.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Baran


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00