Rytuały na szczęście

Autor artykułu: redaktor 04.09.2017 10:00:00
Rytuały na szczęście

Wszyscy marzymy o tym, aby być szczęśliwi oraz żeby nam się powodziło. Marzymy o tym, żeby przy pomocy jednego zaklęcia nasze życie się odmieniło na lepsze. Okazuje się, że istnieje kilka prostych do wykonania rytuałów, dzięki którym możemy sobie to zapewnić.

Przedstawiamy Wam 3 najbardziej skuteczne rytuały przynoszące szczęście i odganiające negatywną energię.

1. Rytuał z liści laurowych

Można powiedzieć, że liście laurowe są wręcz idealne do rytuałów przynoszących szczęście, ponieważ są one już od wieków wykorzystywane do odganiania złej energii i mocy.

Do wykonania takiego obrzędu potrzebujemy białą kartkę papieru oraz trzy wcześniej wspomniane listki. Na kartce należy wypisać z wiarą wszystkie swoje największe marzenia i dokładnie zawinąć w nią przygotowane liście. Tak przyszykowany talizman trzeba włożyć pod swoją poduszkę i trzymać go tam aż do momentu spełnienia zapisanych życzeń. Kiedy już się to stanie konieczne jest całkowite spalenie amuletu.

Następne Rytuały należy wykonać w sobotę!

2. Rytuał z monetami i ryżem

Jest on idealny wtedy, gdy wszystko w naszym życiu zaczyna się walić, nic nie idzie po naszej myśli oraz gdy zaczynają pojawiać się problemy. Ma on nam zapewnić pomyślność, a także rozwiązanie konfliktów i trapiących nas dylematów.

Do jego wykonania potrzebujemy pięć monet o niskim nominale (1 grosz, 2 grosze lub 5 groszy) oraz niewielką garść ryżu białego i brązowego. Wcześniej wspomniane rzeczy musimy wsypać do słoika, porządnie wymieszać i umieścić jak najbliżej drzwi wejściowych do naszego domu.

3. Rytuał z migdałami

Ma on na celu oczyszczenie naszego domostwa z negatywnej energii, która się w nim zgromadziła. Powinien również dodać domownikom nowych sił i dodatkowej energii oraz pozytywnie odmienić ich przyszłość.

Aby wykonać ten rytuał potrzebujemy 5 migdałów, pół litra zwykłej wody mineralnej oraz pół metra jakiegokolwiek żółtego materiału. Na początek należy gotować migdały w wodzie przez 15 minut, następnie należy poczekać aż woda wystygnie. Na koniec musimy zamoczyć w niej nasz żółty materiał i przetrzeć nim wszystkie podłogi w naszym domu.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00