Poznaj swój żywioł

Autor artykułu: redaktor 01.09.2017 10:00:00
Poznaj swój żywioł

Każdy znak zodiaku przyporządkowany jest do jednego z czterech żywiołów – wody, ziemi, ognia lub powietrza. Żywioły te charakteryzują się indywidualnymi cechami i mają wpływ na charakter osoby urodzonej w danym okresie.

1. Woda

Powiązane znaki: Rak, Ryby i Skorpion

Jeżeli woda to twój żywioł to znaczy, że jesteś osobą, która lubi pomagać innym i robi to skutecznie. Najbardziej ufasz sobie, swojemu sercu, emocjom i intuicji. Masz twórcze spojrzenie na świat co często wyróżnia cię z tłumu. Czasami lubisz spędzić trochę czasu sam ze sobą. Energia, która cię otacza ma duży wpływ na twoje życie. Wszystkie decyzje o jakimkolwiek działaniu podejmujesz spokojnie i ostrożnie.

2. Ogień

Powiązane znaki: Lew, Baran i Strzelec

Ludzie, których żywiołem jest ogień są silni, autentyczni i posiadają gorący temperament. Czują się jakby mieli do wykonania jakąś ważną misję w swoim życiu. Są pasjonatami i liderami. Chcieliby tworzyć nowe rzeczy i by inni się nimi inspirowali. Szczerość nie jest dla nich żadnym problemem. Nie boją się mówić tego co myślą, ponieważ są pewni siebie i niezależni. Przez całe życie poszukują nowych doświadczeń i są rządni przygód.

3. Ziemia

Powiązane znaki: Panna, Koziorożec, Byk

Ziemia jest żywiołem osób, które są skryte, dobre oraz pomocne. Lubią pomagać innym i przez całe życie dążą do tego by uczynić świat lepszym miejscem. Przyroda jest ich największą pasją. Znają one swoją wartość i za nic w świecie nie zabiegałyby na siłę o względy innych ludzi. Dla nich najlepszą formą odpoczynku jest spędzanie czasu na łonie natury. Są to osoby, które przywiązują się do ludzi i miejsc, lecz pomimo to uwielbiają podróże.

4. Powietrze

Powiązane znaki: Waga, Bliźnięta i Wodnik

Osoby związane z powietrzem mają bardzo bogatą wyobraźnię. Przeważnie w życiu kierują się intuicją, która w ich wypadku rzadko kiedy zawodzi. Mają swoje zdanie i nie boją się go głośno wyrażać. Dobrze rozwiązują konflikty oraz są wszechstronni, a co za tym idzie mają bardzo różnorodne zainteresowania. Potrafią walczyć o ważne dla nich osoby i zawsze starają się być blisko nich. Kochają wolność i nie przywiązują się do miejsc.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00